Pozvánka na 9.10.2010

přidáno: 28. 9. 2010 5:12, autor: Neznámý uživatel   [ Aktualizováno 7. 10. 2010 2:07 uživatelem Neznámý uživatel ]
Naši nejmenší hráči kategorie U-7 si zahrají předzápas s Tatrou Smíchov při příležitosti mezistátního utkání mužů ČR - Polsko, které proběhne na hřišti RC Tatry Smíchov od 13 hod.. Zájemci o účast se hlaste u trenérů. Sraz bude v sobotu ve 12:00 na hřišti Tatry.

Pokyny:

1. Prosím přijdťe s dětmi nejpozději ve 12 hod. Šatny nebudou k dispozici takže pokud možno, přiveďte děti již oblečené na hru (dresy dostanou na místě) s příslušně teplým oblečením přes herní oblečení, dle počasí.

2. Rodiče/doprovod si budou muset na místě zakoupit vstupenku: 100,- Kč pro dospělé, 50,- Kč pro studenty a důchodce, děti do 15 let zdarma

3. Ihned po skončení exhibičního zápasu přivedeme hráče pod hlavní tribunu, kde si dohled nad dětmi převezmou rodiče/doprovod. Prosíme rodiče/doprovod každého hráče, aby s tímto počítali a na tribuně drželi svému svěřenci místo.

4. Před poločasem svoláme děti k odvetě opět pod hlavní tribunou (at jsou prosim nachystane), půjdeme na hřiště, kde sehrajeme odvetu a po skončení odvety je opět přivedeme pod hlavní tribunu, aby si dohled převzali rodiče/doprovod.

5. Prosíme o informaci do pátku do rána s kým můžeme počítat.