Soustředění - chata Slovanka - 3.7.-10.7.2010

přidáno: 23. 6. 2010 11:57, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 30. 8. 2010 13:59 ]
Přidána řada fotografií do naší galerie ze společného soustředění dětí a rodičů na začátku července na Slovance:

http://rckralupy.rajce.idnes.cz/

Rozděleno do jednotlivých tematických sekcí - rozcvičky, treninky, stravování, volný čas, olympiáda, bojovka.


Naše první samostatné soustředění se koná v Jizerských horách v areálu Slovanka od soboty 3.7. do soboty 10.7. 2010. Příjezd na Slovanku je od 15:30, začínáme večeří.

Popis cesty:
z rychlostní silnice sjezd na Jablonec nad Nisou. V Jablonci se držet ukazatelů na Bedřichov a po příjezdu na kruhový objezd u čerpací stanice OMV sjet výjezdem na Janov n. Nisou. Dále okolo Intersparu (bude se míjet po pravé straně) stále rovně na Loučnou n. Nisou. Před vjezdem do Janova n. Nisou odbočit doprava na Velký Semerink (křižovatka tvaru "Y") a dále pořád stoupat klikatou silnicí na Hrabětice. V Hraběticích po podjetí můstku sjezdovky příjezd k restauraci Arnika (je po pravé straně se zelenou střechou) a hned za ní odbočit doprava na úzkou asfaltku do kopce. Po ní stále nahoru až k chatě Slovanka. Na internetových stránkách www.slovanka.eu najdete GPS souřadnice chaty a spoustu dalších informací.

Prosíme, všechny rodiče, aby měli u sebe lékařské potvrzení o bezinfekčnosti a kartičky pojištěnce pro děti.
Dále běžné sportovní vybavení: helmy, kopačky, tenisky, sandály, plavky, teplákové soupravy, větrovky, čepice a batohy na výlety.

V plánu je dopolední trénink a odpolední výlet, dle počasí a dohody, atraktivních možností je v okolí celá řada: zoo, Ještěd, aquapark, rozhledny atd., rádi bychom uspořádali bojovku a také olympiádu, takže se je určitě na co těšit, další návrhy a nápady jsou vítány.

Bližší informace upřesníme ještě v úterý 29.6. na závěrečném tréninku, kde zároveň proběhne rozloučení s jarní částí sezóny 2010.Comments