2.RT Tatra Smíchov – 1.5.2011

přidáno: 2. 5. 2011 13:52, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 4. 5. 2011 9:34 ]

U7
Zatažené ráno a liják po cestě pod Strahov neslibovaly nijak zvlášt‘ příjemné počasí pro prvomájový turnaj, ale v průběhu dopoledne se počasí umoudřilo a po poledni jž bylo nádherně slunečno. V nejmladší kategorii U7 jsme se sešli ve velice hojném počtu a podařilo se nám tak sestavit 2 týmy U7 a jedno mužstvo mini.

Družstvo Kralupy A odehrálo turnaj ve složení: Ondřej Š., Kuba, Terka, Filip a Kryštof a zejména díky zlepšenému výkonu v soubojích o umístění vybojovalo pod vedením trenérské posily Zdeňka France pěkné konečné 9.místo.

Zde je jeho hodnocení:

Poprvé jsem měl tu čest sledovat kluky z postu trenéra, přiznám se, že z toho mám malinko smíšené pocity. 1.zápas jsme jednoznačně dominovali. Díky skvělému výkonu Ondry. Je znát, že někteří kluci jsou opravdu tahouni a jednoznačně na nich stojí síla celého týmu, trochu toho svou aktivitou ostatní využijí. Další zápasy by se mohlo zdát jako by jsme usnuli a doufali, že se pětky položí sami. Neskládali jsme, nechali jsme soupeře utéct a přícházeli jsme i o své pracně vybojované balóny.
Nicméně v posledních zápasech jako by nás nakoplo svědomí a i přes drobné chyby jsme se semkli a ukázali jsme, že nejsme jen pro smích. Výrazně se do hry zapojil Filip, který využil svou postavu a podařilo se mu pár moc hezkých skládek. Kuba, který nebyl moc vidět nastartoval své nohy a přispěl svými pětkami k výhrám. Nakonec i Terezka s Kryštofem se zapojili a ukázali, že i přes svou drobnou postavu jsou schopni soupeři zamotat hlavu.
Věřím že když budeme méně mluvit, dělat méně hloupostí a budeme se více soustředit na hru můžeme dosáhnout i na poháry. Každopádně všem hráčům děkuji. Rád se za ně znovu postavím.

Naše zápasy:

Kralupy A - Orli  2:0

Kralupy A - Kobylky  0:3

Kralupy A - Sparta H  2:3

Kralupy A - Medvědi  0:5

Kralupy A - Petrovice  2:3

Kralupy A - Berani  2:1

Kralupy A -Sparta V  3:1

Družstvo Kralupy B hrálo v sestavě: Vojta Š., David, Luky, Honzík a Viktor.

Hned od prvního zápasu bylo patrné odhodlání, bojovnost a chuť hrát ragby, předvedli jsme velice kompaktní výkon, snažili se všichni, byla vidět týmová hra s podporou v útoku a zejména v obraně a skrumážích. Odehráli jsme z mého pohledu zatím nejlepší turnaj, několik drobných chyb nás stálo účast v bojích o medailové pozice, ale to není vůbec podstatné. Rozdělení sourozenců Špačkových dalo oběma borcům křídla a znásobilo jejich výkon, Vojta byl jednoznačným útočným esem, ale tentokrát přidal výbornou hru v obraně i se skládáním, David jako správný kapitán bojoval o každý míč a v obraně je nepostradatelný, také on přidával body, Luky byl platný díky své průbojnosti a rychlosti a zejména v úvodních zápasech byl k nezastavení, Honzík podpořil dobrý výkon celého týmu a proti petrovickým děvčatům dokonce položil, Viki se přidal ke zlepšenému kolektivnímu výkonu, zejména ve skrumážích a podpoře vpřed a dodal týmu soudržnost. Vybojovali jsme konečné páté místo, ale vyrovnané zápasy s týmy před námi rozhodla drobná zaváhání, jinak byl výkon vyladěný skvěle a je příslibem před dalšími turnaji.

Naše zápasy:

Kralupy B - Sparta V  5:2  (body: Vojta 2, Luky 2, David)

Kralupy B - Berani  4:0 ( Vojta 2, Luky, David)

Kralupy B - Slavia  1:3 (Vojta)

Kralupy B - Sarančata  5:1  (Vojta 3, David 2)

Kralupy B - Vlci  2:3 (Vojta 2)

Kralupy B - Petrovice  5:3 (Vojta 4, Honzík)

Kralupy B - Sparta H  5:2 (Vojta 3, David, Luky)

V přestávkách mezi zápasy ve skupinách, se turnaje účastnilo naše družstvo mini U7, tentokrát ve složení Eda, Dominik, Adámek a Ondra. Kluci si nejdříve vyzkoušeli své dovednosti jako slalom, pokládání míče, skládání soupeře, hru s tagy a následně ve společném týmu s mini z Petrovic také odehráli zápasy proti Tatře a Říčanům. Na závěrečném vyhlášení se všichni hlásili na další turnaj, opět následovala sladká odměna v podobě zmrzliny a lízátka.

Robert Votipka 

U9

Na tenhle turnaj bychom měli co nejrychleji zapomenout, protože patřil mezi ty nejméně povedené. Hráli jsme v sestavě: Kuba, Jirka, Víťa, Vojta, Terezka, Denis a Aleš. Úvod turnaje jsme celý prospali - výsledky 0:6,0:5 a 0:4 hovoří za vše. Neskládáme, hraje vždy jen jeden, nechceme získat míč, soupeře necháme běhat po hřišti, jak je mu libo. Kluci by si měli uvědomit, že diváci stojí za lajnou, nikoliv na hřišti. Po důrazné domluvě a vyhlášení "odměny" pro největšího diváka na hřišti najednou přišel obrat. Tlačíme se útoku, skládáme, občas se objeví i náznak podpory a na hřišti je najednou jiné družstvo, prohráváme se Slavií 1:2 a v boji o umístění s Kosatkami 2:3, ale po mnohem lepších výkonech. Pokud navážeme na poslední výkony, tak můžeme bojovat i o přední místa. Za tento turnaj chci pochválit Kubu, který bojoval ve všech zápasech a zastavoval i ty největší protihráče. Věřím, že na dalším turnaji ukážeme, že Kralupy mají na to bojovat i o místa nejvyšší.

Pavel Hrubý

Všem účastníkům z řad hráčů děkuji za účast a úspěšnou reprezentaci klubu. Rodičům za podporu, vzorně připravené občerstvení, fotodokumentaci a pomoc s výsledkovou dokumentací.

Ragby zdar !!


Tatra - turnaj - 1.5.2011
Ċ
Neznámý uživatel,
2. 5. 2011 14:03
Ċ
Neznámý uživatel,
2. 5. 2011 14:04
Ċ
Neznámý uživatel,
2. 5. 2011 14:03
Ċ
Neznámý uživatel,
2. 5. 2011 14:03
Comments