3. RT Říčany - 8.5.2011

přidáno: 11. 5. 2011 7:51, autor: Neznámý uživatel   [ Aktualizováno 12. 5. 2011 4:25 uživatelem Neznámý uživatel ]

Hodnocení turnaje v Říčanech U7 Kralupy A

Dne 8.5.2011 jsme na hřišti v Říčanech odehráli třetí turnaj jarní série. Nejprve se situace vyvíjela tak, že postavíme pouze jedno družstvo, ale nakonec jsme byli schopni postavit družstva dvě, jejichž úderný potenciál byl rozvržen přibližně stejně. Družstvo Kralupy A nastoupilo v sestavě Eda, Filip, Luky, Olda a Vojta. Ve skupině jsme sehráli celkem pět utkání. Tento turnaj se nám ovšem nepovedl, a pokud bych se nechtěl držet úplně při zdi, tak výsledky (jedna remíza) i celkový herní projev můžu označit jako fiasko. Prosadili jsme pouze v útočné činnosti a to jen s družstvy, která nabírají herní zkušenosti a doposud nemají vyšší herní kvalitu. Na silnější družstva jsme nestačili. Důvody jsou nasnadě. Nedokázali jsme si podat míče, jelikož podpora útoku nám vázla, po skrumážích jsme nesbírali míče. Toho využívali naši soupeři, které jsme nestíhali zastavit skládkou. V dobrém světle se opět ukázal Filip, který nebojácně skládal a dokonce položil svoji první pětku. Eda to neměl ve svém prvním turnaji lehké ale i tak se mu podařilo po skrumážích několikrát sebrat míč, ale nedokázal ho zatím udržet a rozehrát. Olda určitě nezklamal, ale ani nepřekvapil. Luky několikrát položil, ale bylo to vesměs po zdařilých individuelních akcích. Vojta byl tahounem týmu. Neměl si s kým rozehrát míče a tak se také prosadil jen individuelně. Máme týden na to, abychom se z nezdaru oklepali a příští víkend na Spartě ukázali soupeřům, že jim můžeme být rovnocenným soupeřem.

Ragby zdar, Honza Špaček

Naše výsledky:

Zápasy ve skupině:

Kralupy A-Orli            3:3

Kralupy A-Medvědi    2:4

Kralupy A-Tatra          0:5  

Kralupy A-Petrovice   1:2

Kralupy A-Sparta H    0:4

Zápasy o umístění:

Kralupy A-Vlci           7:1

Kralupy A-Kralupy B 7:4


Hodnocení  družstva U7 B:

Tým nastoupil ve složení Ondra Š., David, Honzík, Kryštof a Štěpán. Herní projev zdaleka neodpovídal možnostem a ani se nepřibližoval výkonu z minulého turnaje. Jednou z výjimek byla sekvence utkání proti Slavii, kdy jsme důslednou vysunutou obranou zatlačili soupeře až do vlastního pětkoviště a povedená hra také v zápase proti Spartě. Mírné zlepšení bylo patrné až v soubojích o konečné umístění, kdy jsme v dramatickém utkání porazili domácí Orli v nastavení 4:3 a následně bojovali v krásném zápase s naším druhým týmem v desetiminutovém souboji za perfektní divácké podpory ze strany rodičů :) 

Nehráli jsme příliš kolektivně a dvojice David, Ondra sama celý turnaj,obzvlášť proti silnějším soupeřům neutáhla, uvidíme příště, kdy se pokusíme týmy rozdělit podle zkušeností na zralejší a nováčkovský.

Výsledky:

Kralupy B-Berani       0:4

Kralupy B-Vlci           6:0

Kralupy B-Slavia        0:5  

Kralupy B-Sparta V   1:2

Kralupy B-Sarančata  3:3

Zápasy o umístění:

Kralupy B-Orli            4:3

Kralupy B-Kralupy A  4:7

Ragby zdar !

Robert Votipka

 

Hodnocení družstva U9
 
Do turnaje jsme nastupovali v tomto složení: Kuba, Viťa, Honza, Šimon, Adam a z Pragovky nás posílili Aleš a Honza. První dva zápasy s jsme opět prospali - Žraloci 1:5 a Přelouč 0:8. Kluci jakoby neměli zájem hrát a nevěřili si, navíc odstoupil Adam ze zdravotních důvodů, takže jsme neměli možnost střídání. Po velkém boji jsme porazili Slavii 2:1 a tento zápas snad pomohl klukům uvěřit ve vlastní sílu a schopnosti, což odnesly v dalším zápase Velryby, které jsme porazili 6:0 a obsadili tak 3.místo ve skupině. V zápasech o umístění jsme pak porazili Kosatky 3:2 a podlehli Delfínům 2:4, kdy již nám docházely síly, a obsadili tak konečnou 6.příčku. Chci poděkovat všem klukům za předvedené výkony, ukázali, že můžou porazit kohokoliv, jen si musí věřit. Stále ale ještě musíme zapracovat na souhře v útoku a na včasné a aktivní obraně, tak abychom ji předváděli po celý turnaj. Věřím, že na dalším turnaji navážeme na předvedené výkony a dokážeme se výsledkově posunout možná i na medailové umístění.
 
Pavel Hrubý
 

ċ
Výsledky_Říčany_110508.pdf
(3418k)
Neznámý uživatel,
11. 5. 2011 8:11
Comments