5. RT - RK Petrovice - 22.5.2011

přidáno: 29. 5. 2011 14:03, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 29. 5. 2011 14:45 ]
Na turnaji v Petrovicích se poprvé letos podařilo realizovat turnaj U7, kde byla družstva rozdělena (nasazena) podle výsledků z předešlých turnajů do 3 základních skupin, aby se podle výkonů mohla v nadstavbové části utkat výkonostně podobnější ve skupinách o cup, plate a bowl a zahrát si více zápasů s vyrovnanějšími soupeři. Nám tentokrát chyběli Vojta a Ondra Špačkovi a také Olda, který na posledním turnaji i trénincích potvrzoval výkonostní růst. Sešlo se nás celkem 11 včetně 4 letých Adámka a Ondráška a tak jsme rozdělili hráče do dvou zhruba podobných družstev.

Kralupy A: Luky, Filip, Štěpán, Eda a Kryštof
Kralupy B: David, Honza, Viktor, Terezka a Adámek s Ondráškem

Oba týmy odehrály, co jim sebevědomí a soupeři umožnili, hráče je třeba pochválit za bojovnost a snahu, s výkonostně srovnatelnými soupeři se jim dařilo odehrát i vyrovnaná utkání, což platilo zejména pro tým pod hlavičkou B, který se jen nedůsledností připravil v zápase s Petrovicemi o vítěztví ve 3. výkonostní skupině.
Kromě Davida, který je nejlépe skládajícím hráčem U7 vůbec se tentokrát herně velice dobře ukázal Honzík, autor celkem 3 pětek a veliký bojovník, Viki patří k nadprůměru, ale stále nedokáže na turnaji prodat co umí, skládá výjimečně, platný je zejména ve statických soubojích o míč, Terezka zatím nepřekonává svoje obavy a je to velká škoda, patří k nejrychlejším a nejobratnějším hráčům. Adámek a Ondrášek se zatím skutečně rozkoukávají, patří jim budoucnost.
Tým A vedl na turnaji Štěpán Hnik, kterému děkuji i touto cestou, podařilo se mu tým dovést do soubojů o plate.

Ragby zdar !

Robert Votipka
 
Petrovice - turnaj - 22.5.2010
Ĉ
Neznámý uživatel,
29. 5. 2011 14:34
Comments