Dětský den s ragby - 1.6.2014

přidáno: 2. 7. 2014 11:57, autor: Neznámý uživatel
V neděli 1. června proběhl na hřišti v Mikovicích v Kralupech nad Vltavou  Dětský den s ragby.  Každý z účastníků obdržel hrací kartu a mohl vyrazit ke splnění 8 sportovních disciplín inspirovaných prvky z ragby. Děti si vyzkoušeli přihrávku, trestný kop, rozehrávku, simulovaný kontakt a další disciplíny. Pro většinu z nich to bylo první setkání se šišatým míčem, přesto si vedli velmi zdatně.

Každý, kdo se vrátil s osmi razítky na hrací kartě k pořadatelskému stanu, obdržel diplom, tašku s dárky a hlavně špekáček a chléb k opečení. Mimo ohně k opečení špekáčků bylo pro děti zajištěno i další sladké a slané občerstvení. Velký zájem byl také o prohlídku hasičského auta a koutek pro nejmenší s možností malování nebo malování na obličej. Když bylo odpolední vedro téměř nesnesitelné, přichystali úžičtí hasiči pro všechny děti pěnovou koupel a následné ochlazení a omytí zavlažovacími tryskami.

Díky podpoře všech zúčastněných a města Kralupy nad Vltavou proběhl Dětský den s ragby, kde byla formou her naše krásná hra představena nejširší veřejnosti, a věříme, že se někteří z účastníků zařadí od podzimu do některého z našich týmů.

 

 

Petr Kalaš, sekretář klubu

Comments