O perníkovou šišku Sedlčany

přidáno: 24. 4. 2011 13:15, autor: Neznámý uživatel   [ Aktualizováno 29. 4. 2011 12:06 uživatelem Neznámý uživatel ]
V sobotu jsme se zúčastnili turnaje O perníkovou šišku, který pořádal RC Sedlčany v Počepicích. V jednotlivých kategoriiích nás reprezentovali:
U7 - David, Lukáš, Honzík, Olda, Kryštof a Štěpán, U9 - Kuba, Víťa, Denis, Jirka, Vojta, Adam, Honza, Šimon a Aleš, U11 - David, Zdeněk aMatěj V., kteří vytvořili společný tým Barbariens s kluky ze Sedlčan.
Na turnaji jsme obsadili v kategorii U7 a U9 shodně 5.místo a U11 skončili na místě 4.
V U9 děláme stále stejné chyby - hrajeme individuálně, nehrajeme kolektivně, při útocích nám chybí podpora nebo je tam příliš pozdě a přicházíme o míč, a v obraně čekáme na soupeře a nesnažíme se jej bránit ještě před založením útoku. Patřičný tlak dokážeme vyvinout pouze pár metrů před brankovištěm, ale těžko se k němu dostáváme. Ve foru jsou odkazy na fotky z turnaje, na kterých je vidět např.chybějící podpora.
Jako klad vidím, že se zlepšujeme ve skládání, i když to platí pouze pro některé, a že dokážeme využívat naše rychlejší hráče. Na trénincích se pokusíme zapracovat na naší hře, tak aby byla nejen hezká na pohled, ale i efektivní.
Chtěl bych poděkovat všem, hráčům i rodičům, kteří se zúčastnili turnaje a pomohli tak k propagaci ragby na sedlčansku a doufáme, že se se samostatnými týmy  RC Sedlčan již brzy budeme potkávat na regionálních turnajích. Výsledky turnaje jsou uvedeny v příloze (převzato z webu RC Sedlčany).

Sedlčany - Perníková šiška - 23.4.2011
Ĉ
Neznámý uživatel,
24. 4. 2011 13:47