Turnaj č.7 - 25.10.2009 RC Tatra Smíchov

přidáno: 26. 10. 2009 3:22, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 23. 4. 2010 13:19 ]

Turnaj se konal za krásného podzimního dne v areálu Tatry Smíchov. Angínová kalamita skolila velkou část našich borců a tak jsme v kombinované sestavě nastoupili do turnaje pouze s jedním týmem o šesti hráčích. Z pracovních a zdravotních důvodů se turnaje nemohli zúčastnit ani naši trenéři.

            Družstvo Kralup hrálo ve složení: Jirka Alberovský, Luky Reiner, Terezka Votipková, Ondra a Vojta Špačkovi a Terezka Doležalová.

Turnaje se zúčastnilo 8 týmů, rozdělených do dvou skupin.

Naše skupina: Kralupy, Petrovice, Medvědi (Říčany) a Berani (Říčany)

Výsledky:

Kralupy vs. Medvědi 0:7, Kralupy vs. Petrovice 1:4 (položil Luky), Kralupy vs. Berani 0:3

o konečné 7. místo Kralupy vs. Vlci 2:4 (položila Terka V. a Jirka)

Hodnocení týmu:

            V úvodu turnaje jsme se trošku rozkoukávali a kolektivní výkon zaostával. Vázl útok a hlavně obrana. Ve skrumážích nás bylo  buď málo nebo moc. Dále jsme dopláceli na nepevné držení míče. Tomu odpovídal i konečný výsledek 0:7. Z prohry jsme se docela rychle oklepali a v dalších zápasech už byl náš výkon na vzestupné úrovni. Zlepšili jsme se ve všech herních činnostech. Začali jsme se tlačit do ofenzivy a bylo jen otázkou času, kdy položíme. To se také povedlo Lukymu Reinerovi. V obraně jsme předvedli několik pěkných skládek. Náš výkon gradoval v posledním zápase, kde jsme předvedli již naprosto rovnocennou hru. Vítězství se naklánělo tu na jednu a tu na druhou. Terezka Votipková položila pětku po krásné individuelní akci a Jirka Alberovský položil dvakrát po vybojovaném míči ve skrumáži. Nakonec o vítězství soupeře v závěru utkání rozhodla jeho větší zkušenost. Bohužel rozhodčí přiřkl na konci utkání našemu týmu jen dvě pětky. Tým obsadil konečné 8. místo.

            Za podaný bojovný výkon chci poděkovat všem hráčům a rodičům za skvělou podporu.

RAGBY ZDAR!!!

Honza Špaček

 

Tatra - turnaj - 25.10.2009

Comments