Zimní turnaj - Petrovice - 21.2.2010

přidáno: 25. 2. 2010 11:39, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 25. 2. 2010 12:17 ]
II. ročník zimního turnaje pro ragbisty nejmladších věkových kategorií se odehrál v neděli 21.února v odpoledních hodinách na umělé trávě v areálu ERZET v Praze. Počasí nám přálo a slunce hřálo, takže zima se dala docela v pohodě zvládnout. Po nehodnotilném vystoupení na předcházejícím turnaji v Říčanech 10. ledna, kde nám zima a hojná neúčast zkušenějších hráčů přivodily vysoké porážky, jsme se těšili, že opět budeme schopni předvádět ragby.

Naše družstva byla rozdělena do dvou čtveřic, první zkušenější (a také fyzicky zdatnější) bylo sestaveno takto: Terezka Votipková, Víťa Soukup, Vojta a Ondra Špačkovi.
Druhé družstvo hrálo v sestavě: Kryštůfek Hrubý, Luky Reiner, Honzík Hrdlička a Viki Votipka.

Úvodní utkání mezi našim prvním týmem a říčanskými Medvědy, které přineslo naši první výhru,  zahájila "výkopem" paní starostka Petrovic.
Tým A sváděl vyrovnané souboje se všemi soupeři, s jedinou vyšší porážkou v zápase proti domácím Petrovicím, nejlépe hodnotím již tradiční opory Terezku a Víťu, několik parádních skládek předvedl také Vojta, Ondra se zapojoval do hry nejméně, ale i u něj bylo patrné zlepšení a věřím, že s dalšími turnaji jejich výkon ještě poroste.

Tým B se snažil a bojoval, ale zejména velikostně nemohl soupeřům konkurovat, v druhém kole turnaje, kdy se odmítal zapojit do utkání Viki a nahradila jej Terezka nebo Víťa, uhrál i dobré výsledky, důkazem jsou dvě těsné prohry o jeden bod. Na obou družstvech byl vidět trénink a větší snaha hrát.
Těším se na společné soustředění s Petrovicemi a na další turnaje na jaře, kde by již mohla být hojnější účast našich "větších" hráčů.
Věřím, že A tým bude porážet všechny soupeře a naše záloha je minimálně potrápí. V příloze je kompletní souhrn výsledků a tabulka naší kategorie U-7.

Ragby zdar !!
ĉ
Neznámý uživatel,
25. 2. 2010 12:14
Comments