MUŽI‎ > ‎

4. Turnaj O pohár města Strakonice

přidáno: 20. 9. 2012 2:53, autor: Neznámý uživatel   [ aktualizováno 20. 9. 2012 3:00 ]
 V sobotu 1. září 2012 se odehrál již 4. ročník turnaje v Radošovicích u Strakonic, za účasti celkem 6 týmů.

Na začátku proběhlo rozlosování do dvou tříčlenných skupin. Po odehrání základních skupin následovala nadstavba o konečné umístění. Ve skupinách se hrálo 2x10 minut a o pořadí 2x15.

Odjelo nás celkem deset, takže bylo zřejmé, že dojde ke spojení, obdobně jako na minulém ročníku.
Tentokrát jsme se domluvili s Rakovníkem, který již byl do turnaje přihlášen a odehráli jsme zápasy v jejich dresech.

V prvním utkání nás čekal celkový vítěz turnaje tým Říčany O33. Proti zkušenému soupeři jsme nezačali dobře a rychle jsme inkasovali, z rychlého protiútoku se nám sice podařilo skóre otočit na 7:5, ale soupeř nás přehrával a postupně získal náskok, který jsme již pouze korigovali, konečný výsledek 14:34.

Druhý zápas proti týmu Českých Budějovic byl o poznání lepší, v první půli soupeř udržel vyrovnaný průběh utkání, ale v druhé části utkání se nám podařilo několikrát kombinačně projít obranou a celkem bez problémů udržet míč a ubránit rychlá křídla soupeře. Výsledek 20:5.
Toto vítězství nám zajistilo druhé místo ve skupině a tím i souboj o třetí místo.

V posledním zápase nás čekal domácí tým, který na nás nastoupil s velkou vervou a snahou v úvodu utkání vybojovat náskok. Většinu první poloviny měl domácí tým více ze hry, ale díky tomu, že využíval hlavně protlačovanou hru rojem se nám podařilo ubránit nerozhodný stav. V průběhu druhé půle jsme převzali útočnou iniciativu a bušili do obrany PíStu, několikrát jsme měli k bodům velice blízko. Bohužel i přes významné prodloužení zápasu, nastavovalo se, aby "náhlá smrt" rozhodla o držitelích bronzové příčky, nakonec rozhodčí musel zápas po 30 minutách druhé půle ukončit pro neschopnost bodovat :)

Pořadí turnaje:
1. Říčany O33
2. Karlovy Vary  
3. PíSt + Rakovník/Kralupy
5. České Budějovice
6. All Blacks (Old and young boys Tatra)

4. Turnaj O pohár města Strakonice

 
Comments