MUŽI‎ > ‎

Stáž na Pragovce - 5.11.2011

přidáno: 3. 11. 2011 5:23, autor: Neznámý uživatel
V sobotu 5.11. 2011 se uskuteční stáž mužů za účasti Rakovníka, Plzně, Sedlčan a našeho týmu. Začátek je stanoven na 10 hod. a tréninky povedou trenéři Pragovky (Medáci). Program je následující:
Základy všeobecného pohybu hráčů ve hře - teorie - praxe
Vstup do obrany - kolektivní - individuální - deuly - teorie - praxe
Řízené utkání - praxe
 
Adresa hřiště: RC Praga Praha, U Rokytky, 190 00 Praha 9- Vysočany

Jak se tam dostat? Mapka here

V současné době je nejideálnější opět zaparkovat svůj vůz v ulici Podkovářská a jít pěšky na konec této ulice, kde uvidíte značky směřující na cyklostesku a když se dostanete na novou a krásnou cyklostesku tak se dáte doprava po cyklostesce a po 100m sejdete po schodech k potoku Rokytka a tam už to nejde minout!!!:) 

Další možné přístupy k hřišti RC Praga:

Od ulice U Lidového domu (vjezd do této ulice začíná autosalonem Lamborghini). Na konci této ulice je možnost zaparkovat své auto (či autobus) a následně se vydat vpravo (na konci ulice U Lidového domu) pouze pěšky podél potoka Rokytka (cca 200m) a touto cestou dorazíte přímo k našemu hřišti.

Další možnost přístupu autem je ulicí U Elektry. Na menší křižovatce s ulicí Modrého odbočte vlevo na nezpevněnou cestu. Zde musíme upozornit, že přístupová cesta není asfaltová, ale pouze prašná cesta, která vede k mostu přes potok Rokytka, kde je improvizované parkoviště pro auta. Tato cesta není kvalitní!!! Nedoporučujeme tuto cestu používat v případě deště, jelikož se z cesty stává bahniště.


 
Comments