MUŽI‎ > ‎

Turnaj O pohár města Strakonice

přidáno: 14. 9. 2011 13:22, autor: Neznámý uživatel
3. ročník turnaje O pohár města Strakonice se odehrál také za účasti hráčů z Kralup, protože nás do Radošovic u Strakonic přijelo jen osm, spojili jsme se s týmem Sedlčan a odehráli jsme turnaj jako jedno mužstvo.

V sobotu 3.9.2011 jsme vyrazili dvěma vozy směr Radošovice, kam jsme byli pozváni na 3. ročník ragbyového turnaje.

Z původně plánovaného klání 6 týmů se nakonec stal pouze turnaj čtyř, ale i tak bylo zajištěno, že si zahrají všichni (nedostatečná účast hráčů zapříčinila spojení Sedlčany/Kralupy a Rakovník/Plzeň).

Turnaj byl výborně připraven, včetně počasí (horko bylo možná až příliš), moderátorů, hudební produkce (zase ty AC/DC) a férové hry všech zúčastněných.

Hrálo se každý s každým,  2x 15min.

Po počátečních nesrovnalostech jsme se osmělili a domácím jsme byli více než vyrovnaným soupeřem, bohužel se nám manko z úvodu zápasu i přes velkou převahu v druhé půli nepodařilo smazat.
V druhém utkání proti Rakovníku s Plzní jsme pro změnu dominovali v prvním poločase a výborný výkon jsme korunovali vedoucí pětkou, ale bohužel po střídání o půli nás soupeř zaskočil rychlými 2 pětkami a i přes zlepšenou hru se nám nepodřilo vítězství strhnout na naši stranu.
Ve třetím zápase proti favoritovi celého turnaje jsme také nezahráli špatně a pokud by útok běžel dopředu a nikoliv do stran, mohlo se nám podařit bodovat a zápas vyrovnat, takto jsme utrpěli další těsnou prohru, ale se vztyčenou hlavou.

Všem zúčastněným díky za bojovný výkon a hlavní dík patří fantastickým pořadatelům, kteří připravili vynikající třetí poločas v krásném prostředí kempu Podskalí.
 
Sestava (8 statečných :):
Robert, Pavel T., Zdeněk, Milan, Honza Š., Jarda, Tomáš a Laďa

Výsledky:
Písek/Strakonice : Sedlčany/Kralupy 10 : 0
Plzeň/Rakovník : Říčany o33 0 : 29
Říčany o33 : Písek/Strakonice 15 : 0
Sedlčany/Kralupy : Plzeň/Rakovník 5 : 17
Říčany o33 : Sedlčany/Kralupy 10 : 0
Plzeň/Rakovník : Písek/Strakonice 0 : 24


Pořadí turnaje:
1.Říčany O´33           54:0   9b.
2.PíSt                      34:15  7b.
3.Plzeň/Rakovník      17:58  5b.
4.Sedlčany/Kralupy    5:37  3b.


Ragby zdar !
Robert

Fotky - odkazy jsou ve fóru nebo na webech zúčastněných klubů.
Comments